Zabiegi profesjonalne dostarczają silną dawkę substancji odżywczych i regenerujących, pomagają skutecznie walczyć z niedoskonałościami skóry. Opracowane przez specjalistów Invex Remedies zabiegi pozwalają cieszyć się piękną, zdrową i wzmocnioną skórą, dzięki wykorzystaniu dermokosmetyków o recepturach bogatych w składniki aktywne i zastosowaniu urządzeń do jonoforezy czy ultradźwięków, ułatwiających ich wprowadzanie. Preparaty do zabiegów profesjonalnych zostały stworzone w oparciu o technologię monojonową. Zawarte w nich składniki aktywne, dzięki połączeniu w obojętne elektrostatycznie pary jonowe, odznaczają się doskonałą skutecznością, z łatwością pokonując barierę komórkową. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Nasz przedstawiciel z przyjemnością odwiedzi Państwa gabinet i zapozna z naszą ofertą.

Dowiedz się więcej jak wprowadzić zabiegi profesjonalne do swojego gabinetu. Zadzwoń: +48 570 370 340 – Andrzej Łempicki

Linia professional

Invex Remedies to firma, w której mamy jasno określone priorytety. Poprzez stały rozwój i prowadzone badania, podążamy za potrzebami współczesnego człowieka. Wykorzystujemy własne patenty i wynalazki dla poprawy jakości życia. W zgodzie z naturą i harmonii z rytmem serca, pragniemy dbać o Państwa zdrowie, wiedząc jednocześnie, że piękno i uroda są odbiciem wewnętrznego stanu ducha i ciała. Istotą naszej działalności jest praca naukowa, szukanie odpowiedzi na trudne pytania i zagadnienia.

Linia PRO dedykowana jest Klinikom, Gabinetom i Salonom Urody

Przedstawiamy pierwsze na świecie kosmetyki z jonowym złotem i srebrem oraz krzemem organicznym.

Invex Remedies są fenomenem w skali światowej! W Polsce wymyślone, opatentowane i wyprodukowane. Kosmetyki są w pełni bezpieczne, nie zawieraja parabenów a ich skład bazowany jest na mikroelementach. Wszystkie produkty testowane są dermatologicznie a ich skuteczność została potwierdzona testami „in vivo”.Dodatkowo monojony aktywnych cząsteczek (wielkość cząsteczki 0,2nm do 0,46nm) zostały powiązane w pary jonowe które bez problemu przenikają do skóry właściwej a ich wchłanialnośc to aż 70-80%.

Produkty do codziennego użytku od profesjonalnych różnią się składem oraz stężeniem składników aktywnych. Dla przykładu w detalicznej mgiełce ze złotem Au100 zawartość monojonowego złota to 100 mg/l, w wersji profesjonalnej to 150 mg/l a w koktajlu do terapii mikroigłowej 250 mg/l (ppm).

goldtouchGolden Touch
Preparaty z tej linii działają kompleksowo tzn. opóźniają procesy starzenia skóry, skutecznie likwidują drobne zmarszczki, odżywiają, rozjaśniają i wygładzają skórę a ponadto tworzą barierę chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Przeznaczone są do każdego rodzaju skóry, w szczególności dla cery dojrzałej wymagającej stymulacji do powstawania nowych włókien kolagenowych. Golden Touch to jedna z dwóch linii kosmetycznych na świecie zawierająca monojony złota o wielkości poniżej 0,2 nm pozostające ustrukturyzowane i nawet kilkadziesiąt razy mniejsze od dotychczas stosowanych nanocząsteczek (koloidalnych)!

silvertouchSilver Touch
Innowacją w tej linii jest zastosowanie monojonowych cząsteczek srebra o wielkości 0,2 nm które znane są z fenomenalnych właściwości przecibakteryjnych, przeciwgrzybiczych, przeciwwirusowych i antyzapalnych. Kosmetyki z tej linii przeznaczone są do skóry między innymi z problemami: alergia,atopia, trądzik, łuszczyca, stany zapalne i ropne. Od niedawna znane są inne właściwości srebra, które okazały się bardzo pomocne w dbaniu o młody wygląd skóry – srebro posiada zdolność regeneracji ludzkiego DNA. Invex Remedies stworzył innowacyjny zabieg przeciwtrądzikowy z linii Silver Touch, który pozwala zwalczyć trądzik niwelując jego skutki i przede wszystkim przyczynę.

organicsilicaOrganic Silica
Innowacją jest zastosowanie opatentowanego kompleksu krzemu organicznego z borem Silor+B. Kosmetyki z serii posiadają doskonałe właściwości regenerujące i odżywcze. Seria oparta na bazie krzemu organicznego, dotąd wykorzystywanego przy oparzeniach, regeneracji stawów i kości, ranach, stopy cukrzycowej. Wspomagają usuwanie substancji toksycznych z organizmu i jest dedykowany alergikom. Kosmetyki z linii Organic Silica ze względu na właściwości kompleksu krzemu organicznego z borem Silor+B są wykorzystywane również do masażu i w rehabilitacji. Produkty Invex Remedies zostały stworzone na bazie aktywnych mikroelementów, posiadających doskonałe właściwości pielęgnacyjne, łagodzące i regenerujące.

mezogoldMezogold
Zabieg z użuciem czterech aktywnych składników i metody mikronakłuć dających skuteczną efektywność stymulacji naprawczej skóry. Sterylne dwie ampułki zawierają monojonowe złoto (0,2nm), krzem(0,24nm), bor oraz witaminę C(0,46nm). Składniki aktywne stymulują syntezę kolagenu i elastyny oraz kwasu hialuronowego, ujędrniają, silnie regenerują skórę oraz poprawiają jej gęstość. Ponadto monojonowe złoto tworzy implanty w skórze powodując zagęszczenie jej struktury oraz wypełnienie bruzd, blizn, rozstępów i zmarszczek. Wielkość preparatu do zabiegu jest wystarczająca na wykonania pielęgnacji obejmującej twarz, szyję oraz dekold lub wybranej partii ciała.